Firma Rezon SC projektowanie dygestorii

Na polskim rynku funeralnym jest kilka firm, które realizują zamówienia dla prosektoriów, domów pogrzebowych, szpitali lub laboratoriów. Rezon SC świadczy usługi w zakresie realizacji dygestoriów oraz stanowisk formalinowych i szaf formalinowych.

Urządzenia są wykonane ze stali kwasoodpornej oraz nierdzewnej i spełniają tym samym odpowiednie normy. Najczęściej są projektowane pod klienta i na wymiar. Oznacza to, że zanim dojdzie do produkcji urządzenia najpierw muszą być wykonane pomiary pomieszczenia.

Dygestoria to inaczej wyciągi powietrza. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których jest potrzeba pracy nad substancjami niebezpiecznymi lub organicznymi. Gdzie osoba pracująca nad takimi substancjami jest bezpośrednio wystawiona na czynniki zagrażające życiu. W takich właśnie miejscach najlepiej wykorzystuje się dygestorium.

Jest to urządzenie, które posiada blat do pracy, zmywak lub zmywaki z młynkami koloidalnymi, które mielą nie potrzebne tkanki organiczne. Posiadają własną wentylację a w zasadzie wyciąg powietrza, który chroni otoczenie przed oparami niebezpiecznych gazów. Posiada własne wbudowane oświetlenie. Natomiast całe miejsce pracy jest odseparowane od zewnątrz szybą, która posiada dwa otwory na ręce.

Jedna myśl nt. „Firma Rezon SC projektowanie dygestorii

  1. Pingback: Wyciągi powietrza, dygestoria dla laboratoriów | Precelek tematyczny. Dygestoria, mroźnie na ciała, stoły sekcyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *